SITEX Sp. z o.o.

Nasi klienci

 

Burj Dubai - tu są nasze rury...

To obecnie najwyższa budowla na świecie. Wysokość budynku wynosi 818 m. Możemy sobie to wyobrazić, biorąc pod uwagę fakt, że wysokość na przykład 10-piętrowego wieżowca to około 30 m.

Jesteśmy jedną z firm dostarczających materiał do jego budowy - w naszym przypadku są to wysokiej jakości rury stalowe...

O firmie

Sitex sp. z o. o.  jest polską firmą produkcyjno handlową zajmującą się produkcją i dystrybucją wszelkiego osprzętu związanego z przesyłem paliw płynnych i gazowych, a także wody.

 

Jesteśmy jedną z 17 firm satelit należących do potężnego holdingu naftowo gazowego International Gas Services Est., SERGAS GROUP z siedzibą w Abu Dhabi, w Emiratach Arabskich.

 

W chwili obecnej jesteśmy wyłącznym dystrybutorem rur stalowych na rynek Emiratów Arabskich oraz innych zrzeszonych krajów Zatoki.

 

Zajmujemy się także produkcją róznego rodzaju detektorów gazowych (domowe i przemysłowe, a także alkomaty) oraz gazomierzy, które swoją jakościa i niezawodnością oraz przystępną ceną podbijają rynki Środkowego Wschodu.