SITEX Sp. z o.o.

Oferta produktów

Gazomierze.

Gazomierze i ich produkcja to jedna z najlepszych ofert branży gazowej. Nasze gazomierze spełniają wymagania norm światowych. Szczególnie mocno stoimy na rynkach Emiratów Arabskich oraz krajów regionu Zatoki Perskiej.

 

Detektory Gazowe.

Detektory, czujniki, strowniki - to kolejna nasza mocna pozycja w ofercie. Produkujemy i dystrybujemy detektory majace zastosowanie w przemyśle jak i w gospodarstwie domowym. Do rodziny detektorów gazowych zaliczamy także alkomaty - tutaj występują alkomaty bardzo czułe i precyzyjne (z wyswietlaczem LCD, własnym zasilaniem, pamiecią oraz drukarką) - takie alkomaty są używane na przykład przez służby drogowe (policja). Produkujemy również kieszonkowe alkomaty, które mogą być przypinane do kluczy jako breloczki. Pomimo miniaturowych rozmiarów, alkomaty takie są odporne na działanie warunków zewnętrznych i w kazdej sytuacji mogą słuzyć do określenia czy osoba kontrolująca stan swojej trzeźwości może prowadzić pojazd. Nie zachęcamy jednak do jazdy za kierownicą nawet po wypiciu minimalnej ilości alkoholu!

 

Rury.

W naszej ofercie posiadamy pełen asortyment rur stalowych do przesyłu gazu, paliw płynnych, wody itd.

Różnorodność rozmiarów, klas i norm wedle jakich sa wykonywane. Prosimy o zapoznanie się z ofertą szczegółową (po lewej stronie)

 

Armatura.

To wszelkiego rodzaju zawory, kolanka, trójniki. Jesteśmy także dostawcą armatury łazienkowej.